14 Ağustos 2017 Pazartesi

Voodoo büyüsü ile 4 günde ister aşık et ister zarar ver!

Voodoo büyüsü hakkında çok ilginç bilgiler

Voodoo büyüsü filmlere ve kitaplara defalarca konu olan popüler bir büyü olmasına rağmen hakkında yeterli bilgi bulunmayan çok etkili bir uygulamadır.


Bu büyü genel olarak “bezden yapılan bir bebeğe çeşitli iğneler batırılmasıyla kişiye zarar vermek” olarak yansıtılmıştır.

Ancak voodoo büyüsü gerçekte çok daha kapsamlı amaçlara hizmet eder.

Bu yazımızda voodoo büyüsü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve yazımızın sonunda aşk konusunda büyüden çok daha etkili bir yol hakkında okurlarımıza tavsiyede bulunacağız.

İşte voodoo büyüsü hakkında çok ilginç detaylar


Voodoo büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek üzere yapılır?


Voodoo büyüsü uygulama tarzına bağlı olarak şu amaçlara için yapılabilir:

 • Aşık etmek, soğutmak, ikna etmek, inatçı kılmak, iradesiz yapmak gibi her türlü duygu ve düşünce yönlendirmesi için yapılabilir.
 • Kişilerin sağlıklarını bozabilir, onların çeşitli eziyetler çekmesine neden olabilir, hatta ölüme sebebiyet verebilir.
 • Kişiyi ani bir kararla intihara sürükleyebilir.
 • İnsanların kendi elleriyle kendilerine zarar vermesine yol açar. Bunu yapmak için kişilerin ahlaki yapılarını bozar.
 • Etkilediği insanlara korkunç şeyler yaptırır ve onlara yaptıklarını unutturur. (Cinayet, hırsızlık, tecavüz, gasp vb...)

Voodoo büyüsü burada sıralananlar dışında daha pek çok farklı maksat için de uygulanabilir.


Voodoo büyüsü büyülenecek kişiyi temsil eden bez bebekle yapılır

Voodoo büyüsünde ilk aşama voodoo bebeği yapılmasıdır.

Voodoo bebeği bezden yapılır ve içine ot, saman, yün gibi maddeler konur.

Yapılan bebek profesyonel bir oyuncak biçiminde yapılmaz. Sadece kabataslak insanı andırması yeterlidir.

Voodoo bebeğinin kişi ile “yekta kılınması”

Hazırlanan bebeğin içine büyülenecek kişinin bedeninden bir parça konur. Bu parça saç kılı, tırnak veya deri parçası olabilir.

Eğer kişiye ait bedensel bir parça bulunamazsa büyülenecek kişinin adının yazıldığı küçük bir vefk kağıdı bebeğin içine yetiştirilir.

Malzemenin bebek içine yerleştirilmesi sırasında bebek ile kişinin özdeşleşmesini sağlamak için bebeğe defalarca kişinin adı ile hitap edilir.

Voodoo bebeğinin içine malzemelerin yerleştirilip kişi adının defalarca tekrarlanması aşamasına "yekta kılma" adı verilmektedir.

Voodoo büyüsüde vefk bebeğinin pis ortamda 4 gün bekletilmesi

Voodoo büyüsünde vefk bebeği ile büyülenecek kişi arasında özdeşlik kurulduktan sonra bebek 4 gün boyunca insanların zihninde pis olarak algılanan tuvalet, lağım, ahır, kümes gibi bir yerde bekletilir.

Bu aşamanın amacı “kişiyi kaderine razı etmek” yani başına gelebilecek her şeyi normal karşılamasını ona kabul ettirmektir.

Gerçekten de kendisine voodoo büyüsü yapılan insanlar büyülendiklerini asla kabul etmemekte ve başlarına gelen her şeyi doğal karşılamaktadır.


Voodoo büyüsünün son aşaması: “Hüddam'ın eli”

Hüddam, büyü uygulamalarda büyü yaptıran kişinin emrine giren ve onun dediklerini yapan şer güçlerdir.

Voodoo büyüsünün son aşamasında vefk bebeğine çeşitli müdahaleler yapılarak büyünün hangi amaçla yapıldığı net bir şekilde belli edilir. Bu aşamaya eski büyü kaynaklarında "hüddamın eli" adı verilir.

Büyünün yapılış amacına göre bez bebeğe yapılacak uygulamalar şunlardır:

 • Büyü aşık etmek maksadıyla yapılmışsa bebeğin karın bölgesine küçük bir tuz keseciği konur.
 • Eğer kişinin hastalanması isteniyorsa bebeğin üzerine bir miktar pis su veya idrar dökülür.
 • Kişiye büyük ağrılar yaşatıp sonrasında öldürmek isteniyorsa bebeğe iğneler batırılır.
 • Kişinin kendi eli ile kendisine zarar vermesini sağlamak için bebeğin baş kısmı koparılarak ters çevrilir. Bebeğin yüzü sırt tarafına bakılacak şekilde ayarlandıktan sonra tekrar dikilir.
 • Eğer kişinin iradesi bağlanıp bir konuda ikna edilecekse bebeğin elleri ve ayakları bağlanır.
 • Kişiye kötü bir iş yaptırılıp sonra da bu iş unutturulacaksa yapılacak iş bebeğe telkin edildikten sonra bebek toprağa gömülür.

Voodoo büyüsünde amaca göre bu tarzda yapılacak onlarca farklı uygulama vardır.

Voodoo büyüsü Türkiye'de farklı isimler altında yaygın olarak yapılmaktadır

Osmanlılar voodoo büyüsü ile Akdeniz donanma savaşları sırasında tanışmışlardır. Bu olaylar sırasında İstanbul'a gelen zenci büyücüler voodoo büyüsünü Türk medyumlara öğretmişlerdir.

Sabun büyüsü, adet kanı büyüsü, tuz büyüsü gibi Anadolu'ya özgü kabul edilen pek çok büyü aslında voodoo büyüsünün değişik versiyonlarıdır.


Voodoo büyüsü Muavvizeteyn duası ile kolayca bozdurulabilir


Muavvizeteyn duası Felak ve Nas surelerinin birleşmesinden oluşur. Bu iki surenin peş peşe okunması ile voodoo büyüsü hükümsüz bırakılabilir.

Voodoo büyüsünün bozdurulması için bazı medyumlar yeni bir vefk bebeği yapar ve ritüelleri tersinden uygulayarak büyüyü bozmaya çalışır.

Ancak bilinmelidir ki en güvenilir büyü bozma metodu dua okuyarak büyüleri bozmaktır. Diğer büyü bozma metotları etkili sonuçlar doğurmadıkları gibi tehlikeli riskleri de beraberinde taşımaktadır.

Voodoo büyüsüne aşık ettirmek amacıyla başvuran kişilere çok önemli bir tavsiye

En Etkili Aşk Duaları kitabı

Voodoo büyüsü gibi kara büyülere başvurulmasının sebeplerinden biri de aşk hayatındaki sorunlara çözüm bulma arayışıdır.

Ancak bilinmelidir ki voodoo büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü uygulamaları dinen caiz değildir ve büyük günahtır.

Bu itibarla sevgili okurlarımıza büyü yapmak gibi şer bir uygulamaya bulaşmak yerine dua ederek sevgililerine ulaşmalarını tavsiye ediyoruz.

En Etkili Aşk Duaları adlı eser bu konuda okurlarımızın başucu kaynağı olabilecek niteliktedir ve pek çok insanın hayatında hayırlı kapıların açılmasına vesile olmuştur.

Surhubat duası, çevirgel duası, kuduriye duası, şahmeran duası ve muhabbet duası gibi onlarca etkili aşk duasına yer veren bu eser helal yollardan muradına kavuşmak isteyenlerin mutlaka okumaları gereken başarılı bir kaynaktır.

En Etkili Aşk Duaları kitabını indirip okumak için tıklayınız


Duaların ne zaman ve nasıl okunmaları gerektiğini belirten “Uygulama Rehberi” adlı bir eki de bulunan bu muazzam eser hakkında okurların yaptığı yorumlar ise şöyle