1 Ağustos 2017 Salı

Evlilik büyüsü ile 2 haftada evlilik kararı aldırmak mümkün!

Evlilik büyüsünün yapılışı ve bozdurulması hakkında önemli bilgiler

Evlilik büyüsü eski kaynaklarda “sihri zevac” ismi ile anılan çok etkili bir büyüdür. Bu büyü aynı zamanda sevdiğine kavuşma büyüsü ile şirinlik büyüsü hükmünde de uygulanmaktadır.


Bu yazımızda evlilik büyüsünün yapılış tarzı, etkileri ve nasıl bozdurulduğu hakkında önemli bilgiler vereceğiz.

Yazımızın sonunda ise sevdiği ile evlenme konusunda büyüden çok daha tesirli sonuçlar doğuran bir yöntem hakkında tavsiyede bulunacağız.

Evlilik büyüsü tek bir şahsa yönelik mi yapılır?


Evlilik büyüsü belli bir kişiyle evlenmek için uygulanabileceği gibi genel bir evlilik büyüsü olarak da icra edilebilir.

Büyü belli bir şahsa yönelik yapıldığı zaman sadece o kişiyi etkiler ve onunla evlenmenin şartlarını temin eder. Genel yapıldığı zaman ise belli bir kişiyi etkilemez, kısmet açma büyüsü olarak işlev görür.

Büyünün belli bir şahsa yönelik mi yapıldığı yoksa genel bir kısmet açma büyüsü mi olduğuna büyü uygulamasına başlamadan önce karar verilmelidir.

Evlenmek için büyü kaç günde tesirini gösterir?

Evlenmek için büyü sadece yarım ay döngüsünde (ortalama 14-15 günde) tesirleri ortaya çıkan bir büyüdür.

Ancak bu süre sadece kişilerin birbirleri ile evlenmek için karar verdikleri süredir. Büyü her geçen gün tesirini arttırır ve 3 ay döngüsünde (ortalama 90 günde) evlilik gerçekleşir.


Evlilik büyüsü ile evlenen kişilerin sonradan çok mutsuz oldukları doğru mudur?

Evlilik büyüsü ile evlenen kişiler büyünün tesiri ile bir araya geldiklerinin farkına varmazlar. Vermiş oldukları evlilik kararının özgür iradeleriyle alındığını düşünürler.

Bu nedenle de evlilik sürecinde yaşanan sıkıntıları büyünün bozulması ile ilişkilendirmezler. Ortaya çıkan her türlü olumsuz durum "aile içi sıkıntılar" olarak kabul edilmektedir.
Ancak bilinmelidir ki evlilik büyüsünün icrası sırasında yapılacak kimi küçük hatalar, ilerleyen dönemlerde sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir. Bu tarzda bir sıkıntı yaşamamak için büyünün uygulama esaslarına harfiyen uymak gerekir.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsü vefk ile yapılan büyülerden biridir. Vefk büyü yazısı demektir. Vefk yardımı ile yapılan büyüler diğer büyülere göre çok daha hızlı ve güçlü etkiler yaratmaktadır.

Vefk ile ömür haritasının çıkarılması

Evlilik büyüsünde evlenmek isteyen kişi hakkında detaylı bilgiler alınır. Kişinin yaşı, annesinin adı, dış özellikleri, ilgi alanları, başından geçen önemli olaylar gibi pek çok ayrıntı bir araya getirilir. Hazırlanan bu bilgi notuna “ömür haritası” adı verilir.

Toplanan bilgiler beyaz bir kumaş ya da kağıdın üzerine yazılır. Ancak yazılar yazılmadan önce kumaşın ya da kağıdın üzerine düzgün bir geometrik şekil çizilir ve yazılar bu şeklin içine yazılır.

Toplanan bilgilerin içine kişinin evlenmesini sağlayacak çeşitli tılsımlı sözcükler  yazılmaktadır.

Büyü tek bir kişiye yönelik yapılmışsa bu şahsın adı da vevke yazılmalıdır. Şayet büyü kısmet açma maksadıyla yapılmışsa vefk yazılarının ortasına bir çember çizilir ve çemberin içi boş bırakılır.


Evlilik büyüsündeki vefkler özel alfabelerle yazılır

Vefk hazırlamak uzmanlık gerektirir. Çünkü vefkler sadece İbranice, Soğdca, Arapça ve Süryanice gibi dillerde ve kendisine has yazı sistemleri ile hazırlanmaktadır.

Günümüzde dünyada yaygın olarak kullanılan Latin alfabesi ile vefk hazırlamak mümkün değildir.

Hazırlanan vefkin kaçar defa okunacağı büyünün amacına göre değişir

Eğer bu büyü bekarlara yönelik yapılmışsa hazırlanan vefk büyü yapan üstat tarafından baştan sona 41 defa okunur.

Şayet büyü evli birisinin eşinden boşanıp büyü yaptıran kişi ile evlenmesini sağlamak için yapılmışsa vefk kağıdındaki bilgiler baştan sona 123 defa okunmaktadır.

Genel olarak hazırlanmış evlilik büyülerinde ise ömür haritasının okunma adedi sadece 3'tür.

Evlilik büyüsünde ömür haritasının yakılması

Evlilik büyüsü için hazırlanan ömür haritası adlı vefk, belirlenmiş okumalar bittikten sonra yakılmaktadır.

Yakılan vefkin külleri evlenilmek istenen kişinin yaşadığı yerin yakınlarına dökülmektedir.

Eğer evlenilmek istenen kişinin yaşadığı yer başka bir şehirde ise tılsımlı sözcükler okunarak küller o yöne doğru savrulur.

Herhangi bir kişiye yönelik yapılmayan ve sadece kısmetin açılması için icra edilen evlilik büyülerinde ise vefk kağıdı yakıldıktan sonra küller deniz, göl, akarsu gibi büyük bir su kaynağına dökülmektedir.

Küllerin dökülmesi tamamlandığında büyü mühürlenmiş demektir. Yani bu aşamadan sonra artık büyü etkilerini gösterecektir.

Evlilik büyüsü nasıl bozdurulur?


Evlilik büyüsü aslında son derece kolay doldurulabilen bir büyüdür.

Ancak büyünün bozdurulması için ilk 2 hafta son derece önemlidir. Çünkü kişilerin bilinçlerinin yavaş yavaş şekillendiği ve evlenme kararının alındığı dönem bu ilk 2 haftadır.

Büyünün yapıldığı öğrenildiğinde veya böyle bir şüphe duyulduğunda hemen büyü bozma metotlarına başvurulmalıdır.

Evlilik büyüsü yapılışının üzerinden çok uzun süreler geçse dahi bozdurulabilir. Ancak kişiler büyünün tesiri ile evlenmişlerse büyü bozma uygulaması büyük sıkıntılara da yol açabilir. Bu itibarla evlilik büyüsü ne kadar erken fark edilip bozdurulursa o kadar isabetli olacaktır.


Önemli bir uyarı

Evlilik büyüsü yaptırmak yerine evlenmek için dua okumak çok daha doğru olacaktır.
Büyü yaptırmak dinen caiz değildir. Kuran'da ve hadislerde büyü kesin bir dille yasaklanmıştır. Ayrıca büyü yaptırmanın çok tehlikeli riskleri de vardır.

İşte bu sebeplerden ötürü özel hayatlarında mutluluğu yakalamak isteyen kişilerin kesinlikle büyü gibi şer uygulamalardan uzak durmaları gerekmektedir.

Sevdiğine kavuşmak ve evlenip mutlu olmak isteyenler büyü yaptırmak yerine dua etmenin muazzam gücünden faydalanmalıdır. Zira unutulmamalıdır ki büyü yapmak şeytani, dua etmek ise Rahmani bir çabadır.

En Etkili Aşk Duaları kitabı

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza onlarca aşk duasına yer veren En Etkili Aşk Duaları kitabını tavsiye etmek istiyoruz.

Bu harika eser inşallah sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Eseri indirip okumak için tıklayınız

Kitap ile ilgili yapılan bazı okur yorumları ise şöyle