10 Haziran 2017 Cumartesi

İntikam büyüsü çok tehlikeli bir kara büyüdür, dikkat!

İntikam büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur?

İntikam büyüsü insanlık tarihinin en korkunç büyülerinden biridir. Bu büyü çok hızlı tesir göstermesi ve telafisi mümkün olmayan zararlara yol açması bakımından kendisine has özellikler gösterir.


İntikam büyüsü ile kişilere çok farklı biçimlerde zarar verilebilir. Bazen düşmanca tavırlar sergilenerek uygulanan bu büyü bazen de ders vermek maksadıyla hafif düzeyde sıkıntılara yol açabilir.

Bu yazımızda intikam büyüsü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve yazımızın sonunda çok önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte intikam büyüsü hakkında her şey


İntikam büyüsü ile kişilere verilebilecek zararlar


Kadim büyü kitaplarında intikam büyüsü ile etkilenmiş kişilerin şu tarzda zararlara uğratılacakları ifade edilmiştir:

  • Kişinin sağlığı bozulabilir, büyülenen şahıs çeşitli hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalır.
  • Şahsın basireti bağlanır. Sağlıklı kararlar alamaz, sürekli hatalar yapar.
  • Kişi kendi eli ile kendisine zarar vermeye başlar. Hatta bazı durumlarda intikam büyüsü intihara bile yol açabilir.
  • İntikam büyüsüne maruz kalmış kişinin aile saadeti yok olur, bu şahıslar asla mutlu olamazlar.

Burada sıralanan maddeler dışında intikam büyüsü çok daha dar kapsamlı mevzular ile ilgili de yapılabilir. Mesela kişi uykusuzluk illetine maruz bırakılabilir, idrarı bağlanabilir veya dil yeteneği kaybettirilebilir.


İntikam büyüsü yaptıranları bekleyen büyük risk

İntikam büyüsü yön değiştirebilen büyülerden biridir. Bu nedenle de büyü yaptırmaya karar vermiş kişilerin bir daha durup düşünmelerinde fayda vardır.

Büyünün yön değiştirmesi hadisesi büyünün etkilerinin ters dönerek büyü yaptıran kişinin kendisine zarar vermesidir. Yani intikam büyüsü yaptıran kişinin de büyünün tüm tesirlerinden olumsuz şekilde etkilenme riski vardır.

Büyü sırasında yapılacak küçük bir hata dahi böyle bir sonuca sebep olabileceği için intikam büyüsünün yalnızca işinin ehli medyumlar tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir.

İntikam büyüsü nasıl yapılır?


İntikam büyüsü şekil verilebilen her türlü malzeme ile yapılabilmektedir. Hamur, sabun, mum gibi insan figürü oluşturulabilecek bir malzeme ile intikam büyüsü icra edilebilir. Tarihte yaygın biçimde intikam büyüsü kireç taşı ile yapılmıştır.

İntikam büyüsünün birinci aşaması: vefk bebeği yapma

Bu aşamada seçilen malzemeden insan figürü yapılmaktadır. Söz konusu bu küçük heykelcik intikam alınacak insanı temsil etmektedir.

Yapılacak heykelciğin profesyonel tarzda olmasına gerek yoktur. Sadece ilk bakışta bir insan bedenini andırıyorsa yeterlidir.

Dikkat edilmesi gereken husus heykelcik üzerinde kişinin cinsiyetini belli edecek bir belirti bırakmaktır. Bunun için kadın heykelciklerinde göğüsleri ifade eden iki küçük kabarttı yapılır. Erkek heykelcikleri ise düzdür.

İntikam büyüsünde bebeklerin üzerine yazı yazma aşaması

Bu aşamada yapılmış heykelciğin üzerine çeşitli yazılar yazılmaktadır. Ancak bu yazılar tam cümle şeklinde olmayıp birkaç harfli kısa ifadelerdir.

İntikam büyüsünde kullanılan yazı sistemi Aramicedir. Bazı medyumlar Arap alfabesini kullanarak da intikam büyüsü yapabilmektedir.


İntikam büyüsünde vefk heykeline insan gibi davranılması

İntikam büyüsünün bu aşamasında kişiyi temsil eden vefk bebeği ile tıpkı gerçek bir insanmış gibi sohbet edilmektedir. Bebeğe sorular sorulmakta temsili cevaplar alınmaktadır.

Ayrıca bu aşamada kişiye hangi yönden zarar verilecekse o konu ile ilgili sözler bebeğin yüzüne karşı belli sayıda okunmaktadır. Mesela sağlıkla ilgili bir zarar verilecekse 17 defa, aile mutluluğu ile ilgili bir zarar verilecekse 21 defa, şayet kişinin ruhsal yapısı bozdurulup delirtilecekse 72 defa ilgili sözler okunmaktadır.

İntikam büyüsünün son aşaması: vefk bebeğinin ortadan kaldırılması

Eğer bir kara büyüde büyünün yapıldığı malzeme ortadan kaldırılıp imha ediliyorsa bunun sebebi büyünün bozdurulmasını zorlaştırmaktır. İntikam büyüsünde de vefk bebeği işte bu nedenle ortadan kaldırılır.

Vefk bebeğinin kolay bir şekilde ortadan kaldırılması için seçilecek malzemeye dikkat edilmelidir. Eski dönemlerde vefk bebeği kireç taşından yapılırdı ve büyünün son aşamasında kireç taşı suya atılır atılmaz erirdi. Tabii diğer malzemelerin de çeşitli metotlarla ortadan kaldırılabileceğini ifade etmek gerekir.

İntikam büyüsü kaç günde tutar?

İntikam büyüsü son aşaması da tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde tesirini göstermeye başlar.

İntikam büyüsünün üzerinden daha bir kamer ayı (28 gün) geçmeden büyülenmiş kişinin yaşamı tamamen alt üst olmuştur. Bu kadar kısa sürede derin etkiler yaratan çok az büyü uygulaması vardır.

İntikam büyüsü nasıl bozulur?


İntikam büyüsü diğer büyülere göre daha zor bozulan bir büyüdür. Ancak her türlü büyü uygulamasında olduğu gibi intikam büyüsünde de doğru metotlar bilinirse büyü hükümsüz bırakılabilir.

İntikam büyüsünün iki farklı bozdurma yolu vardır:

Bu metotlardan birincisi kurban keserek bu kurbanın kanıyla yeni bir büyü yapmaktır.

İkinci büyü bozma yolu ise Kuran-ı Kerim'den büyü bozma konusunda etkili olan sureleri okumaktır. Bu metot hem daha etkili hem de daha güvenilirdir.


Önemli bir tavsiye

İntikam büyüsü yaptıran kişilerin pek çoğu aşk hayatlarında yaşadıkları hayal kırıklığının intikamını almak için böyle bir yola başvurmaktadır.

Ancak unutulmamalıdır ki büyü yapmak oldukça riskli bir iştir ve dinen de caiz değildir.

İşte bu sebeple aşk konusundaki sorunlarının hallolması için gayret eden okurlarımıza çok önemli bir kaynak tavsiye etmek istiyoruz.

Onlarca etkili aşk duasına yer veren ve pek çok okurun hayatında hayırlara vesile olan En Etkili Aşk Duaları kitabını mutlaka incelemelisiniz.

Eseri indirip okumak için tıklayınız


Kitap hakkında okurların yaptığı bazı yorumlar ise şöyle