25 Haziran 2017 Pazar

Düğüm büyüsü ile erkekleri deli gibi kendine aşık et!

Düğüm büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur, etkileri nelerdir?

Düğüm büyüsü en etkili aşık etme büyülerinden biridir ve daha çok erkeklere yönelik yapılır. Son derece tesirli olan bu büyü ile en inatçı erkekler bile deli divane aşık ettirilebilir.


Tarihte "sihri grift" olarak bilinen bu büyü günümüzde daha çok Mısır'da ve Libya'da uygulanmaktadır. Anadolu'da da düğüm büyüsü en sık başvurulan aşık etme büyülerinden biridir.

Bu yazımızda düğüm büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşık etme konusunda büyüden çok daha etkili ve hayırlı bir yol hakkında tavsiyede bulunacağız.

Düğüm büyüsü yalnızca erkeklere mı uygulanır?


Evet, düğüm büyüsü daha çok kadınlar tarafından erkekleri kendilerine aşık ettirmek üzere başvurulan bir büyüdür.

Kadınları aşık etmek üzere de düğüm büyüsüne başvurulabilir. Ancak düğüm büyüsünün yapıldığı günler kadının adet dönemine denk gelirse aşık ettirilmek istenen kadına büyük zarar verilebilir. Çünkü bu durumda büyü yön değiştirerek korkunç sonuçlara yol açar.

İşte bu riskten ötürü düğüm büyüsü daha çok erkeklere yönelik yapılmaktadır.

Düğüm büyüsü yapılmadan önce kurban kesmek gerektiği doğru mudur?

Düğüm büyüsü hakkında bilgi veren bazı kitaplarda büyü yapılmadan önce bir kurban kesilmesi ve kurban etinin hiç yenilmeden toprağa gömülmesi gerektiği yazılmaktadır.

Aslında düğüm büyüsü için kurban kesmeye gerek yoktur. Yani büyü aşamaları içinde böyle bir ritüel bulunmamaktadır.

Bu yanlış anlamanın sebebi büyü kitaplarının orijinal dilleri olan Aramice ve Soğdca gibi eski alfabelerinin doğru okunamamasıdır. Zira büyü metinlerini anlayıp çözmek için derin bilgi gerekmektedir.


Düğüm büyüsü kaç günde tutar?

Düğüm büyüsü aşık etme büyüleri içinde en hızlı tutan uygulamalardan biridir ve sadece 'iki hafta içinde" çok güçlü tesirler gösterir.

Bu kadar hızlı etki eden çok az aşık etme büyüsü vardır. Büyünün bu özelliği belki de uygulamanın çok yaygınlaşmasının en önemli sebebidir.

Düğüm büyüsünün tesirleri ne kadar sürer?

Tüm aşık etme büyülerinde olduğu gibi düğüm büyüsünün de belli bir etkileme süresi vardır. Düğüm büyüsü için ifade edilen tesir süresi "3 yıl 3 ay 3 gün"dür.

Büyü yapan medyumlar kadınlara bu süre içinde ellerini çabuk tutmalarını, eğer yapabiliyorlarsa erkeği nikah masasına oturtmalarını hatta çocuk yaparak birlikteliklerini garanti altına almalarını tavsiye etmektedirler.

Düğüm büyüsü nasıl yapılır?


Düğüm büyüsü siyah ve kırmızı renkteki 2 adet ipe çeşitli düğümler atılması yoluyla yapılır.

Siyah ip erkeği temsil eder. Kırmızı ip ise kadını karşılamaktadır. Düğüm büyüsündeki tüm uygulamalar bu iki ip üzerine uygulanan ritüellerden oluşmaktadır.


Düğüm büyüsü yapmak için erkek hakkında bazı bilgilere ihtiyaç vardır

Düğüm büyüsünde erkeği temsil eden siyah ipe atılacak düğümler gelişigüzel atılmayacaktır.

Tüm büyü uygulamalarında olduğu gibi düğüm büyüsünde de yapılan en küçük bir faaliyetin bile anlamlı bir karşılığı olmalıdır. Bu nedenle de atılan düğümlerin yeri ve sayısı için belli bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Erkeği aşık ettirmek üzere büyü yapan kişiden medyum şu konularda bilgiler isteyecektir:

  • Erkeğin yaşı (Birkaç yaş yukarı ya da aşağı çok fark etmeyecek ancak erkeğin yaşı olduğundan çok farklı söylenirse büyü tutmayacaktır)
  • Erkeğin doğduğu yerin adı ve erkeğin konuştuğu ana dil
  • Erkeğin annesinin adı (Büyü uygulamalarında kişiler annelerinin adı üzerinden tanımlanırlar)
  • Erkeğin devamlı zaman geçirdiği arkadaşlarından ya da kardeşlerinden üç kişinin adı
  • Erkeğin dış özellikleri hakkında belirleyici 3 özellik (göz rengi, saç rengi, yüzündeki benler gibi...)

Buradaki bilgilerin bu kadar detaylı alınma sebebi erkeğin kimliğini tam olarak tespit etmek ve hedefe yönelik güçlü bir tılsım oluşturmaktır.

Düğüm büyüsünde vasıl aşaması

Düğüm büyüsünde erkeği temsil eden siyah ipe onlarca düğüm atılmaktadır. Çünkü önceki aşamada erkek hakkında toplanan bilgiler belli hesaplamalar yapılarak düğüm halinde ifade edilmiştir. Bu nedenle de erkek için alınan ip oldukça uzundur.

Kadın için alınan kırmızı ipte ise sadece 9 düğüm vardır. Bu 9 düğüm büyünün tesir göstereceği 3 yıl 3 ay 3 günü karşılamaktadır.

Düğüm büyüsünün vasıl aşamasında siyah ve kırmızı ipler birbirine bağlanarak yakılmaktadır. Yakılma sırasında ezgili ifadeler okunmaktadır. Bu tılsımlı ifadelerde birbirine aşık ettirilecek kişilerin isimleri de geçmektedir.


Düğüm büyüsünün son aşaması: "Külleri suya bırakma"

Yakılan iplerin külleri gece vakti herhangi bir su kaynağına dökülmektedir.

Küllerin döküldüğü yerin kuyu, göl gibi durgun bir su kaynağı olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü büyünün tutması için dökülen küllerin bir anda suda kaybolması gerekmektedir.

Bu yüzden medyumlar daha çok güçlü akarsuları veya dalgalı sahilleri bu işlem için uygun görmektedir. Kimi üstatlar ise tazyikli bir çeşmenin dahi bu işlem için yeterli olduğunu ifade etmektedir.

Düğüm büyüsü evli erkeklere yönelik yapıldığında “yuva yıkan büyü” işlevi görür

Düğüm büyüsü maalesef kimi zaman evli erkekleri aşık ettirmek için de uygulanmaktadır.

Bu durumda büyü erkeği o kadar hızlı ve güçlü etkilemektedir ki erkek eşini ve ailesini gözden çıkarır. Bütün beğendiği ile aşık ettirildiği kadına yönelen erkek kendi eliyle kendi yuvasının dağılmasına sebep olur.

İşte bu nedenle düğüm büyüsüne maruz kalmış evli erkeklerin bu büyüden bir an önce kurtulması büyük önem arz etmektedir.


Düğüm büyüsü nasıl bozulur?

Düğüm büyüsünü bozmak için büyüye maruz kalmış erkeğin desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Büyü bozmaya çalışan medyum, büyülenmiş erkeği yanına alarak büyü sırasında okunan tılsımlı sözcükleri tersten defalarca okumaktadır. Okumalar sırasında erkeğin sabırla beklemesi gerekmektedir.

Ancak büyülenmiş kişiler genellikle büyünün tesirine kapıldıklarını inkâr ederler ve büyü bozma çalışmalarını küçümserler. Büyü bozma uygulamalarını en fazla zorlaştıran husus da büyülenmiş kişilerin bu tavrıdır.

Büyü bozma uygulamalarında bir diğer yol ise “büyü bozma duaları” okumaktır. Bu yol hem daha etkili hem de daha güvenilirdir. Ayrıca büyü bozma dualarının büyünün tesirine kapılmış kişinin bir yakını tarafından da okunabilmesi büyük avantaj sağlamaktadır.

Önemli bir tavsiye

Aşk konusunda büyü yapmak yerine çok daha etkili bir yol tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Büyü yapmak dinen caiz değildir ve pek çok riskleri bulunmaktadır. Bu itibarla sevgili okurlarımıza dua ederek aşklarına kavuşmalarını öneriyoruz.

Şahmeran duası, çevirgel duası, ya Vedud duası, surhubat duası gibi onlarca aşk duasına yer veren En Etkili Aşk Duaları adlı eser inşallah bu konuda hayatınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Eseri indirip okumak için tıklayınız


Kitap hakkında okurların yaptığı bazı yorumlar ise şöyle