19 Mart 2017 Pazar

Yüzde 100 tesirli geri getirme büyüsü

Geri getirme büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi yeniden kazanın

Geri getirme büyüsü ya da diğer adıyla sihri rücu tarihte en sık uygulanan büyülerden biridir. Çünkü giden sevgiliyi unutmak hiç de kolay değildir.  Kaldı ki çoğu zaman sevgili aşık olduğu halde başka nedenlerden ötürü gitmiştir. O halde onu geri getirmek de sadık aşığının biricik görevidir.


Bu yazımızda en tesirli geri getirme büyüsü hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzularındaki sorunların çözümü noktasında büyüden çok daha hayırlı bir yol üzerine tavsiyelerde bulunacağız.

İşte geri getirme büyüsü hakkında her şey

Geri getirme büyüsü sadece giden sevgiliyi geri getirmek için mi uygulanır?


Hayır, geri getirme büyüsü sadece sevgililerin tekrar dönmesi için uygulanmaz. Bu büyü değer verilen tüm varlıkların geri getirilmesi için uygulanabilir. Ancak yaygın olarak sevgilinin dönmesi için icra edildiğini bilmek gerekir.

Geri getirme büyüsü yapılışı amacına göre kısmi farklılıklar göstermektedir. Burada hakkında bilgi verilen geri getirme büyüsü sevgilinin geri gelmesini sağlamak için uygulanan büyüdür.


Geri getirme büyüsü yanlış uygulanırsa korkunç sonuçlar doğurur, dikkat!

Geri getirme büyüsü hayırlı bir amacı gerçekleştirmek üzere uygulansa da büyünün uygulanma tarzı "kara büyü" biçimindedir.

Tüm kara büyülerde olduğu gibi geri getirme büyüsünde de yapılacak en ufak bir hata büyünün yön değiştirip korkunç sonuçlar doğurmasına yol açabilmektedir. Görülmesi muhtemel kötü sonuçlar delirme, intihara meyletme,  sağlığını kaybetme, basiretin bağlanıp yanlış kararlar verilmesi gibi olumsuz durumlardır.

Geri getirme büyüsü 4 aşamada icra edilen bir uygulamadır

Geri getirme büyüsü hem kimi arkaik büyü uygulamalarına hem de vefk hazırlamaya dayanır. Bu yönüyle karma bir büyüdür. Geri getirme büyüsü şu 4 aşama takip edilerek yapılır:

Geri getirme büyüsünün vefk hazırlama aşaması

Beyaz bir kumaşın üzerine büyü sözlerinin yazılmasına vefk denir. Nadir de olsa kağıt üzerine yazılan vefkler de vardır.

Geri getirme büyüsünde vefkin içine geri getirilmesi istenen kişi ile onu bekleyenin ismi yazılır. Daha sonra kişilerin birbirine dönmesini sağlayacak Arapça ve Süryanice tılsımlı sözcükler yazılır. Bu sözler kutsal metinlerden alınan lafızlardır.

Vefkte kişilerin adı ile tılsımlı sözcüklerin etrafına kuş, kelebek ve çiçek motifleri çizilir. Ancak nereye, ne çizileceği ve kaç adet figür kullanılacağı önceden hesaplanmıştır. Yani her bir desenin bir anlamı ve görevi vardır.


Geri getirme büyüsünün demleme aşaması

Büyü uygulamalarında hiçbir işlem yapılmadan beklenen süreye “demleme aşaması” denir.

Geri getirme büyüsünde demleme aşaması "iki gece bir gündür." Mesela demleme aşamasına pazartesi akşamı başlanmışsa pazartesi gecesi, salı gündüz ve salı gecesi demleme aşaması olarak kabul edilecek ve büyü uygulamasına ancak çarşamba günü gündüz vakti başlanabilecektir.

Geri getirme büyüsü yaptıran kişi bu aşamanın hızlı geçilmesini isteyip aceleci davransa da eski el yazması kitapların tümünde bu aşamanın mutlaka yapılması gerektiği yönünde ikazlar vardır.

Geri getirme büyüsünde vefkin yakılıp toprakla karıştırılması

Büyünün bu üçüncü  aşamasında vefk kumaşı ya da kağıdı yakılarak bir miktar toprak ile karıştırılır. Bu toprak sevgilinin dönmesi istenilen yerin toprağı olacaktır.

Geri getirme büyüsünün son aşaması: mekâna ve başa toprak serpilmesi

Geri getirme büyüsünün son aşamasında toprak ile karıştırılmış vefk külleri sevgilinin dönmesi istenen mekânın etrafına dökülür. Bu mekân ev, iş yeri veya okul olabilir. Zira her nereye toprak dökülmüşse sevgili orayı "vatanı" olarak belleyecektir.

Ancak mekânların değişebileceği fakat insan ilişkilerinin daimi olduğu hesaba katılarak sevgili kime döndürülecekse onun da başına sembolik olarak bir miktar toprak dökülecektir. Dökülen bu toprak kişiyi sevgilinin gözünde "ölümüne sevilen şahıs" haline getirecektir.


Geri getirme büyüsü ne zaman tutmaya başlar?


Büyünün son aşaması olan mekâna ve başa toprak serpme aşaması da tamamlandıktan sonra büyü tesirini göstermeye başlar.

Geri getirme büyüsü diğer kara büyülerin aksine yavaş yavaş tesirlerini artıran bir büyü değildir. Büyü, bir çırpıda güçlü etkiler yaratır. Birkaç gün içinde öylesine ciddi tesirler yaratır ki giden sevgili dönerek soluğu sevgilisinin yanında alır.

Geri getirme büyüsünün etkileri kalıcı mıdır?

Geri getirme büyüsü, büyü bozma uygulamaları ile geçersiz hale getirilmediği müddetçe tesirleri devam eden bir büyüdür. Zira bu güçlü büyü dönen sevgilinin gerçeklik algısını tamamen değiştirir ve onun sadık bir eş olmasının yolunu açar.

Bu büyünün etkisi ile evlenip yuva kuran ve bir ömür boyu beraber yaşayan çok sayıda insana ait aktarımlar bulunmaktadır.

Geri getirme büyüsünün kaza-belalara beden olduğu doğru mudur?

Halk arasında geri getirme büyüsü sayesinde bir araya gelen kişilerin kavuştukları fakat ömür boyu başlarının beladan kurtulmadığı yönünde görüşler dile getirilmektedir.
Bu büyüde de diğer tüm büyülerde olduğu gibi bazı korkunç riskler bulunmaktadır.

Ancak bu risklerin kaynağı büyünün uygulanışı sırasında yapılan hatalardır. Eğer büyünün tüm aşamaları düzgün bir şekilde uygulanır ve ritüeller aslına uygun yapılırsa büyünün olumsuz etkileri ortaya çıkmaz.


Geri getirme büyüsünü bozmak mümkün mü?

Elbette ki tüm kara büyüler gibi geri getirme büyüsü de uygun metotlarla bozdurulabilmektedir.

Geri getirme büyüsünün farklı bozdurulma yolları olsa da en etkili ve güvenilir büyü bozma metodu Kuran-ı Kerim'den ilgili sureleri okumaktır. Eğer kişi Felak, Nas, Rahman ve Necm surelerini okur ve yüce Allah'tan her türlü şer güçten sakınmayı dilerse inşallah büyünün tüm olumsuz tesirlerinden kurtulacaktır.

Geri getirme büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Her tür büyü uygulaması günahtır. İyi niyetle dahi yapılırsa büyü yaptırmak dinen caiz olmaz. Kuran'da ve hadislerde büyünün yasaklandığına dair kesin hükümler vardır.

Bu itibarla büyü uygulamalarından uzak durmak inançlı müminler açısından daha isabetli bir tercih olacaktır.


Önemli bir tavsiye

Sevdiğinizi büyü ile değil duaların nurani gücü ile geri getirin

Yazımızı noktalamadan önce geri getirme dualarına da yer veren muazzam etkili bir dua kitabı tavsiye etmek istiyoruz.

En Etkili Aşk Duaları adlı bu başarılı eserde çevirgel duası, surhubat duası, muhabbet duası, şahmeran duası gibi onlarca etkili aşk duasını bir arada bulabilirsiniz.

Eseri indirip okumak için tıklayınız


Kitap hakkında yapılan yorumların bir kısmı ise şöyle