11 Şubat 2017 Cumartesi

Ayakkabı büyüsü hakkında korkunç gerçekler!

Ayakkabı büyüsü çok tehlikeli sonuçlar doğuran bir aşk büyüsüdür

Aşk büyüleri içinde en korkunç sonuçlara yol açan büyü hiç kuşkusuz ki ayakkabı büyüsüdür. Bu büyü aşık ettirilmek istenen kişinin kalbine tesir etmez onu kişiye yönelme konusunda mecbur bırakır.


Diğer aşk büyülerinden farklı olarak “baskı ve zorlama” ile kişiyi aşıt ettirildiği için “sihri bende” yani “kölelik büyüsü” adı da verilmiştir. Çünkü aşık ettirildiği kişiyi bir “sevdalı” yapmak yerine “köle” haline getirir.

Bu yazımızda çok ilginç ritüellere dayanan ayakkabı büyüsü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzusunda büyüden çok daha etkili ve güvenilir bir yoldan bahsedeceğiz.

İşte tüm boyutları ile ayakkabı büyüsü

Ayakkabı büyüsü nasıl yapılır?


Ayakkabı büyüsü adını aşık ettirilecek kişinin ayakkabılarının ölçüsünden almaktadır. Çünkü bu büyü kişinin ayakkabılarının tam ölçüsünde iki adet ip ile yapılmaktadır.

Öncelikle aşık ettirilecek kişinin ayakkabıları alınır ve ayakkabıların üzerine bir ip gerilerek ayakkabıların uzunluğu nispetinde ipler kesilir. Sağ ayakkabı için siyah, sol ayakkabı için kırmızı ip kullanılır.

Seçilen ip normalden biraz kalın olmalıdır. Zira büyünün ilerleyen aşamalarında bu ipler yakılacak ve küller büyü malzemesi olarak kullanılacaktır.

İplerin ölçüsü alındıktan sonra her iki ayakkabıya kişinin fark edemeyeceği kadar çok az miktarda tuz atılır. Anadolu’da kimi bölgelerde tuz yerine ayakkabıya çok az miktarda un atıldığına da tanık olunmaktadır. Bu yanlış bir uygulamadır. Büyünün güçlü biçimde tutması için tuz kullanılmalıdır.


Ayakkabı büyüsünde iplere düğüm atma aşaması

Kesilen ipler birbirine düğümlenir ve ipler üzerinde tılsımlı sözcükler okunur. Okunan tılsımlı sözcükler daha çok Süryanice ya da Arapçadır.

Eski dönemlerde bazen keşişler de ayakkabı büyüsüne başvurmaktaydı. Ancak keşişler ayakkabı büyüsünü sıradan iki kişiyi birbirine aşık ettirmek için yapmazlardı. Onların yaptığı büyü daha çok saray halkını dolayısıyla tüm ülkeyi ilgilendirirdi. Çünkü o dönemlerde ayakkabı büyüsü daha çok tahtın el değiştirmesini sağlamak üzere yapılırdı.

Tılsımlı sözcüklerin içinde hem aşık ettirilecek kişilerin adı hem de şahısların annelerinin adı geçmektedir. Zira tüm büyü uygulamalarında kişiler annelerinin adı ile anılmaktadır. Bu durum temel büyü ritüellerinden biridir.

Tılsımlı sözcükler okunduktan sonra küçük bir kabın içinde ipler yakılır ve iplerin külleri dikkatlice muhafaza edilir.


Ayakkabılara ip küllerinin dökülmesi

Daha önceden tuz dökülen ayakkabılara bu sefer yakılan iplerin külleri dökülecektir. Ancak dökülen tuz miktarı da kül miktarı da o kadar az olmalıdır ki kişi ayakkabılarının içinde herhangi bir şey olduğunu fark etmemelidir.

Bir kişinin ayakkabıları üzerine bu tarzda büyü işlemleri yapmak için “ev içinden bir işbirlikçiye” ihtiyaç vardır. Eski dönemlerde saray veya konaklarda bu hizmeti görsün diye cariyelere yüklü miktarda paralar verilmekteydi.

Büyünün korkunç sonuçlara yol açması

Kişi tuz ve kül dökülmüş ayakkabıları giymeye başladığı andan itibaren o ayakkabılarla sürekli kaza-bela yaşanan yerlere gidecektir.

Kişinin sevgilisi veya eşi varsa bunların başına korkunç şeyler gelecektir. Eğer kişinin gönlünde kimse yoksa bu sefer de kişinin ailesi korkunç olaylar yaşayacaktır.

Aşık ettirilmek istenen kişi çevresindeki herkesin zarar gördüğüne şahit olacaktır.

Bazen kişiler kaza-belaya maruz kalmazlar. Bunun yerine kendi elleri ile kendilerine büyük zararlar verirler.

Ancak her ne sebeple olursa olsun büyülenmiş kişinin etrafındaki şahıslar bir anda kişinin yaşamından çıkmaya başlarlar. Bazen makul sebeplerle bazen de korkunç sebeplerle.

İşte bu durumda sevdiğini elde etmek isteyen ve bu uğurda ayakkabı büyüsü yapan kişiye gün doğmuş olacaktır. Çünkü yaşanan her hadise büyülenen kişiyi kendisine biraz daha yaklaştıracaktır.


Benim dışımda kimin var ki!

Büyüye maruz kalan kişi birkaç günde öylesine korkunç olaylar yaşar ki sığınacak bir liman arar. İşte tam da bu sırada ayakkabı büyüsü yaptıran kişiyle karşılaşır.

Büyünün tesiriyle de onu tek kurtuluş çaresi olarak görür ve tüm benliği ile ona bağlanır.

Aslında ayakkabı büyüsü ile yönlendirilen kişi aşık falan değildir. Sadece yaşadığı korkunç olaylar onu “o noktaya” zorlamıştır.

Bu yönüyle ayakkabı büyüsü iki kişilik olması gereken aşk ilişkisini “bir tarafın mutluluğu bir tarafın mutsuzluğu” üzerine kurmaktadır. Zaten ayakkabı büyüsüne başvuran kişiler de genellikle gözü kara aşıklardır. Bunlar için aşık oldukları kişinin duygularının da bir önemi yoktur. Tek önemsedikleri şey kendi arzularıdır ve aşkları “tek kişilik bir amaç”tan başka bir şey değildir.

Ayakkabı büyüsünün alsa bozdurulamayacağı görüşü doğru mudur?


Hayır, ayakkabı büyüsü de diğer tüm büyüler gibi kolayca bozdurulabilecek bir büyüdür. Büyünün tesirsiz bırakılması için birbirinden farklı bozdurulma yolları vardır.
Ayakkabı büyüsünü bozdurmanın en etkili yolu Kuran-ı Kerim’den Felak ve Nas surelerini okumaktır. Bu surelerin okunmasıyla en tesirli kara büyüler dahi hükümsüz kalmaktadır.

Ayrıca büyüye maruz kalanlar genellikle büyülenmediklerini iddia edip dua etmekten kaçınmaktadır. Bu itibarla büyüye maruz kalanların yakınlarının da bu sureleri okumalarına ruhsat (izin) verilmiştir. Yani kişinin ailesinden bir fert ya da arkadaşlarından bir kişi de bu duayı okursa inşallah büyünün olumsuz tesirleri ortadan kalkar.


Ayakkabı büyüsü gibi korkunç yollara başvurmak yerine daha güvenilir bir yolla sevgiliye ulaşmak mümkün müdür?

Elbette ki sevgiliyi elde etmenin pek çok yolu vardır. Büyü yolu ile sevgiliyi elde etmeye çalışmak en korkunç metottur. Çünkü büyü öylesine şer bir davranıştır ki bizzat yaptıran kişi için büyük riskler barındırır. Ayrıca büyünün her türü dinen yasaklanmıştır. Bu hususta Kuran’da ve hadislerde kesin hükümler vardır.

Önemli bir tavsiye: En Etkili Aşk Duaları kitabı

Büyü gibi şer bir uygulama yerine size nurani bir yol tavsiye etmek istiyoruz. En Etkili Aşk Duaları adlı kitap ile inşallah siz de gönlünüzdeki matlubunuza kavuşacaksınız.

Eserde şahmeran duası, muhabbet duası, çevirgel duası, kuduriye duası, surhubat duası ve daha pek çok etkili aşk duasını bir arada bulabilirsiniz.

Kitabı indirip okumak için tıklayınız

Kitap hakkında yapılan yorumların bir kısmı ise şöyle