17 Şubat 2017 Cuma

5 aşamada adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur?

Bu yazımızda tarihin en eski ve en etkili aşık etme büyüsü kabul edilen adet kanı büyüsü hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.


Adet kanı büyüsü kısa sürede tesirleri görülen ve güç bozdurulan bir büyü olduğundan en sık tercih edilen uygulamalardan biri olmuştur.

Adet kanı büyüsünün 5 aşamada icrası hakkında bilgiler verirken büyünün nasıl bozdurulduğu üzerinde de duracağız. Ayrıca yazımızın sonunda büyüden çok daha etkili bir aşık etme metodu hakkında açıklamalar yapacağız.

Adet kanı büyüsü sadece evli kişilere mi yapılır?


Hayır, adet kanı büyüsü hem evlilere hem de bekarlara yönelik yapılabilir. Tarihte daha çok zengin evli erkekleri aşık ettirip menfaat temin etmek için uygulandığı için bu tarzda bir düşünce ortaya çıkmıştır. Ancak adet kanı büyüsünün bekarları aşık ettirmek üzere de uygulanabileceğini ifade etmekte fayda vardır.


“Sevgilime adet kanımdan içirdim ve bana aşık oldu.” ifadesinin gerçekliği var mıdır?

Halk arasında adet kanı büyüsünün erkeğe kadının adet kanının içirilmesi suretiyle yapıldığına dair söylentiler bulunmaktadır. Buna göre kadın adet kanından bir iki damlayı bir içeceğe ya da yemeğe karıştırır ve erkeğe içirir. Adet kanı karıştırılmış şeyi yiyen erkeğin kadına deli divane aşık olduğu iddia edilir.

Bu yargı kesinlikle yanlıştır. Hiçbir kaynakta böyle bir bilgi yoktur. Ne gariptir ki bu yorum dünyada sadece Anadolu’da vardır. Bu durum da bizim olaylara fantezilerimizi karıştırmaya ne kadar meyilli olduğumuzu gösterir.

Birazdan adet kanı büyüsünün vereceğimiz 5 aşamasında da adet kanı içirme hadisesi bulunmamaktadır.


Adet kanı büyüsünün 5 temel aşaması

Aşağıda adet kanı büyüsünün aşamaları tek tek izah edilmiştir. Ancak aşamaların ismi orijinal halleri ile verilmiş Türkçe karşılıkları madde içinde sunulmuştur.

Adet kanı büyüsünün “intizar” aşaması

İntizar kelimesi “beklemek” anlamına gelen Osmanlıca bir tabirdir. Adet kanı büyüsünde kadın adet kanını gördüğü ilk gün büyüye başlamaz. Çünkü büyü üstatlarına göre ilk gün görülen adet kanı necis yani pistir. Bu nedenle büyü yapmak için adetin ikinci günü beklenir.

İntizar aşamasında (adetin ilk günü) kadın sadece bekleyecektir. Bu sırada büyü ile alakalı kimseye bir şey demeyecek ve mümkünse o günü evden dışarı çıkmadan geçirecektir. Bazı medyumlar bu aşamada mümkün olduğu kadar az konuşmak gerektiğini de ifade etmektedir.


Adet kanı büyüsünde “kadem” aşaması

Kadem kelimesi Osmanlıca “ayak, adım” anlamlarına gelmektir. Adetin görüldüğü ikinci günde büyü ritüellerine başlamak manasındadır.

Bu aşamada kadın, adet kanı bulaşmış bir bez parçasını veya peti temiz beyaz bir kumaş parçası ile sarar. Ardından kırmızı bir iple bu beyaz kumaşı rulo şeklinde iyice bağlar.

Adet kanının sarıldığı bu kumaş parçası dini kitapların ve tabloların olmadığı bir odada bir gece bekletilir. Eğer adet kanının muhafaza edildiği odada dini bir yazı varsa büyü kendiliğinden bozulur.

Adet kanı büyüsünde “kıraat” aşaması

Kıraat kelimesi okuma” anlamına gelmektedir. Bu aşamada büyü yaptıran kadın medyumun kendisine öğrettiği tılsımlı sözcükleri okumaktadır.

Adet kanı büyüsünde büyünün aşmaları hakkında tüm bilgileri medyumdan öğrenen kadın, her şeyi kendisi yapmaktadır.

Burada kadınların en zorlandıkları husus kendisine öğretilen sözleri ezberleyip okumaktır. Sadece birkaç satırdan ibaret olan bu sözler Türkçe olmadığı için kadınlar tarafından ezberlenirken büyük güçlükler yaşanmaktadır.


Adet kanı büyüsünün “giriftar etme” aşaması

Giriftar etmek, “bağlamak” anlamındadır.

Bu aşamada erkeğin sıkça kullandığı bir ya da birkaç parça eşya alınarak daha önceden hazırlanan kumaş parçasına bağlanmaktadır. Bu aşamada da kırmızı ip kullanılır.

Erkeğin sıkça kullandığı bir tarak, su içtiği bir bardak, ayakkabı çekeceği, kalem kısacası akla gelebilecek her türlü eşya alınabilir.

Eğer erkeğe ait eşya bulunamazsa devreye yine medyum girer. Erkeği temsil eden bezden bir bebek yapılır. Bu bebeğe “vefk bebeği” adı verilir. Kırmızı iple bu bez bebek, adı kanı bulunan beyaz kumaşa bağlanır.

Adet kanı büyüsünün “defin” aşaması

Defin kelimesi Osmanlıcada da günümüzdeki gibi “defnetmek, gömmek” manasında kullanılmaktadır.

Bu aşamada daha önceden hazırlanan ve üzerine tılsımlı sözcükler okunan büyü malzemeleri toprağa gömülür.

Malzemeler toprağa gömülür gömülmez büyü tesirini gösterir ve çok hızlı biçimde erkeği etkilemeye başlar.


Adet kanı büyüsü çok tesirli bir büyüdür, uygulamadan önce iyi düşünmek gerekir!

Adet kanı büyüsü ile aşık ettirilen erkek tüm benliği ile aşık olmaktadır. Eğer erkek evli ise eşini ve çocuklarını gözden çıkarır ve sadece aşık ettirildiği kişiye yönelir. Şayet erkek bekarsa aşık ettirildiği kişi onun için “hayatın anlamı” haline gelir.

Adet kanı büyüsü yaptıracak kadınlar bu manada iyice düşünmeden bu büyüye başvurmamalıdır. Çünkü daha sonra aşık ettirdikleri erkekten ayrılmak isterlerse bunun hiç de kolay olmayacağını bilmeleri gerekir.

Adet kanı büyüsünü bozdurmak mümkün müdür?


Adet kanı büyüsü kara büyülerden biridir. Çünkü bazen kötü amaçları gerçekleştirmek maksadıyla uygulanabilmektedir. Bu durumda büyünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Adet kanı büyüsünün en güvenilir bozdurulma yolu Kuran-ı Kerim’den Felak ve Nas surelerini okumaktır. Bu iki surenin okunması ile en tesirli büyüler dahi hemen hükümsüz bırakılabilmektedir.


Büyü yapmak yerine duaların gücünden faydalanın ve En Etkili Aşk Duaları kitabına başvurun!

Büyü dinen caiz değildir. Büyünün her türü ayet ve hadislerde kesin bir dille yasaklanmıştır. Ayrıca büyü uygulamalarının çok ciddi riskleri de bulunmaktadır.

İşte bu itibarla sevgili okurlarımıza En Etkili Aşk Duaları adlı eseri incelemelerini tavsiye ediyoruz. Bu eserde birbirinden etkili onlarca aşk duasını bir arada bulabilirsiniz.

Eseri indirip okumak için tıklayınız

Kitap ile ilgili bazı okur yorumları ise şöyle