30 Ocak 2017 Pazartesi

Su büyüsü ile 2 haftada aşık ettirme

Su büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur?

Su büyüsü kısa sürede tesirleri görülen ve bozdurulması güç olan eski bir uygulamadır. Su büyüsü eski el yazması eserlerde “sihri ma” olarak da geçmektedir.


Bu büyü ile aşık ettirilen insanlara ait sayısız anlatım bulunmaktadır. Hatta denilebilir ki sonuçları hakkında en fazla olumlu ifadenin söylendiği aşık etme ve kendine bağlama büyüsü su büyüsüdür.

Bu yazımızda su büyüsü hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda ise aşk mevzularına dair çok önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte tüm yönleri ile su büyüsü


Su büyüsü yaptıracaksanız bin defa düşünün ve öyle karar verin!


Bazı aşık etme büyüleri sadece aşık ettirilecek kadın ve erkeğe tesir ederek amacı gerçekleştirir. Bazı büyüler ise kişilerle birlikte aileleri ve yakın dostları da etkiler. İşte su büyüsü de bu tarzda sosyal çevreyi etkileyen geniş tesirli bir büyüdür.

Su büyüsünün bir diğer özelliği ise büyünün “cihet değiştirme özelliği”nin olmasıdır. Bu ifade büyünün yön değiştirerek başka bir amaca hizmet etmesi anlamındadır.

Su büyüsü bazen amacından saparak delirtme büyüsü, soğutma büyüsü, idrar bağlama büyüsü, sıhhat bozma büyüsü gibi bambaşka bir mahiyet kazanabilir. Bu durumda fayda sağlaması için yapılan büyü, büyük bir risk unsuru haline gelir.

Üstelik bahsi geçen olumsuz etkiler sadece kadını ve erkeği etkilemekle kalmayacak kişilerin çevrelerindeki insanların da yaşamını kabusa çevirebilecektir.


Su büyüsü gerçekten de su ile mi yapılmaktadır?

Evet, su büyüsü gerçekten su ile yapılmaktadır. Ancak ana büyü malzemesi su değildir.
Büyüye adını veren su sadece büyünün “mayalama” aşamasında kullanılır. Büyünün ana malzemeleri ise aşık ettirilecek kişilerden alınan saç veya tırnaklardır.

Su büyüsü nasıl yapılır?


Su büyüsünün rehin tutma aşaması

Su büyüsünde yapılması gereken ilk şey aşık ettirilecek kişilerin bedenlerinden bir parça alınmasıdır. Bu parça kişinin saçı, tırnağı, deri parçası veya çekilmiş dişi olabilir.
Eğer kişinin bedeninden bir parça alınması mümkün değilse kişi uyanıkken giymiş olduğu elbiseden bir parçanın kesilmesi gerekir. Tabi bunu gerçekleştirmek için kişiye çok fazla yaklaşmak veya “aile fertlerinden sadık bir yardımcı” bulmak gerekmektedir.

Kişilere ait malzemelerin elde edildiği bu aşamaya “rehin tutma aşaması” adı verilmektedir.

Kadınların herkesin önüne çıkmadığı ve mahrem kabul edildiği eski dönem toplumlarında su büyüsünün en zor aşamasını kadına ait böyle malzemelerin temini oluşturmaktaydı.

Günümüzde ise bu aşamayı kolaylıkla uygulamak mümkünken büyüyü yaptıracak uzman bir üstat bulmak güç bir hal almıştır.


Su büyüsünde rehinlerin suda mayalanması aşaması

Bu aşamada herhangi bir akarsudan bir miktar su alınır. Bu suyun içine daha önceden alınmış kadın ve erkeğe ait rehin malzemeleri atılır.

Bu şekilde su tam 14 gün boyunca bekletilir. Bu aşamaya mayalama adı verilir.

Su büyüsünde okunan tılsımlı sözcükler

Büyünün tutmasını sağlayan asıl husus 14 günlük mayalama sürecinde suyun üzerine okunan tılsımlı sözcüklerdir. Bu sözcükler kimi dini metinlerin tersten okunması biçimindedir.

Tılsımlı sözcüklerin içinde aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri de geçmektedir.

Mayalanmış suyun alındığı akarsuya ilave edilmesi (vuslat aşaması)

Tılsımlı sözcükler iki hafta boyunca her gece bir defa okunur ve 14. gecenin sonunda mayalama süreci sona erer. Bundan sonraki aşama içine rehin malzemesi katılıp üzerine okunmuş suyun akarsuya ilave edilmesidir.

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken kimi hususlar vardır:
  • Suyun ırmağa boşaltılması işlemi mutlaka gece vakti yapılmalıdır.
  • Boşaltılan su kabı birkaç defa iyice çalkalanmalı ve kabın içinde hiçbir malzemenin kalmamasına azami dikkat edilmelidir.
  • Boş kap ırmağı gören bir arazide toprağa gömülmelidir.

Büyünün bu son aşamasına kimi kaynaklarda vuslat aşaması adı da verilmektedir. Vuslat “kavuşma, bileşme” demektir. Irmaktan alınan suyun tekrar ırmağa katılması ile sevgililerin kavuşması sembolize edilmektedir.

Büyünün vuslat aşamasının ertesi günü yani 15. günde artık büyü tüm tesiri ile kişileri etkilemeye başlayacaktır.


Su büyüsünün muazzam tesirleri

Su büyüsü hem kişileri hem de kişilerin yakınlarını derinden etkiler, bir anda tüm olumsuzluklar ortadan kalkar ve kişiler kendilerini mutlu bir ortamda bulur.

Su büyüsü ile aşık ettirilmiş kişiler birbirleriyle o kadar uyumlu görünür ki bu büyünün tesiri ile birleşen kişiler çoğu zaman bu birlikteliği evlilik ile sonuçlandırır.

Ancak yazımızın başında da ifade ettiğimiz üzere büyünün yön değiştirme riski her zaman vardır. Bu durumda aşk büyüsünün çok tehlikeli durumlara sebebiyet vereceği unutulmamalıdır.

Su büyüsünü bozmak için neler yapılabilir?

Su büyüsünü bozmak için 2 yoldan birisi tercih edilebilir. Bu yollardan birincisi büyüyü bozmak için yeni bir büyü yapmak ve böylece büyüyü geçersiz kılmaktır.

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise Kuran-ı Kerim’den sureler okuyarak büyüyü hükümsüz kılmaktır. İkinci yolun her zaman daha sonuç alıcı ve daha güvenilir olduğunu ifade etmekte fayda vardır.


Sevdiğime kavuşmak için büyü dışında başka bir yol önerebilir misiniz?

Bilindiği üzere büyü yaptırmak dinen caiz değildir. Zira ayetlerde ve hadislerde her türlü büyü kesin bir dille yasaklanmıştır. Ayrıca büyü yapmak büyük riskleri göze almak demektir. Çünkü medyumların dünyası karanlık ve tehlikeli bir dünyadır.

Peki aşk mevzusundaki sorunların halli için daha güvenilir bir yol yok mudur?

Elbette ki vardır ve bu yol dua ederek matlubuna kavuşmaktır. İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza “En Etkili Aşk Duaları” adlı eseri okumalarını tavsiye ediyoruz.

Bu eserle birlikte okurlara duaların okunma zamanı ve adabı hakkında bilgi veren “Uygulama Rehberi”nin de gönderildiğini ifade etmekte fayda var.

En Etkili Aşk Duaları kitabını indirip okumak için tıklayınız

Eser hakkında yapılan yorumların bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz.