30 Eylül 2016 Cuma

Kilit büyüsü 11 günde etkili kendine bağlama büyüsü

Kilit büyüsü ile en inatçı sevgili bile nasıl aşık ettirilir?

Kilit büyüsü geçmişi çok eskilere dayanan ve sadece 11 gün gibi kısa bir sürede yoğun biçimde etki eden bir aşık etme ve kendine bağlama büyüsüdür. Büyü hem aşık ettirilecek kişiyi hem de onun ailesi ile arkadaşlarına tesir eder. Yani aynı anda pek çok kişiyi etkiler. 


Büyü geniş kapsamlı ve oldukça tesirli bir  uygulama olduğundan çok dikkatli biçimde icra edilmelidir. Zira kilit büyüsü kara büyüler içinde bozdurulması en güç ve tesirleri en kalıcı olan büyülerden biridir.

Bu yazımızda kilit büyüsünün yapılışı ve bozdurulması hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Yazımızın sonunda da aşık etme ve kendine bağlama konusunda en emin yol olan "dualar" mevzusuna değineceğiz ve sevgili okurlarımıza çok önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte kilit büyüsü ile alakalı her şey:

Kilit büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek üzere yapılır?


Kilit büyüsü temel olarak insanların iradesini bağlamak ve onlara istenilen yönde karar verdirmek için yapılır. Yani kişinin zihinsel ve duygusal denetimini ele geçirir ve ona yeni bir kimlik verilir.

Kilit büyüsüne maruz kalan bir kişinin yaptıkları ile söyledikleri aslında onun kendi kararları değildir. Büyünün tesiri ile şahıs "öyle düşündüğünü veya öyle hissettiğini" zannetmektedir.

Kilit büyüsü her türlü niyet için başvurulabilecek bir büyüdür. Ancak büyünün en sık uygulanma amaçları şöyle sıralanabilir:

 • Birisini aşık ettirmek ve kendine bağlamak (Kilit büyüsü bu amaçla bazen evli kişilere yönelik de yapılabilmektedir. Bu durumda "yuva yıkan büyü" adını alır.)
 • Giden sevgilinin dönmesi için
 • Karı-kocanın muhabbetini devamlı kılmak ve eşlerin ayrılma ihtimalini ortadan kaldırmak
 • Evlatları anne babaya bağlı tutmak
 • Bir işyerindeki çalışanların veya bir ordudaki askerlerin liderlerine bağlılığını sağlamak

Burada sıralanan amaçlar dışında kimi zaman kilit büyüsü “psikolojik rahatsızlıklar oluşturarak kişiye zarar vermek” maksadıyla daha yapılmaktadır. Bu amaçla yapıldığında kişiyi "takıntılı, inatçı ve uzlaşmaya kapalı" bir şahıs haline getirir ve ona kendi eliyle zarar verdirir.


Kilit büyüsü ilk defa nerede ortaya çıktı?

Kilit büyüsünün ilk ortaya çıktığı yer Eski Mısır'dır. Daha sonra bölgeyi ele geçiren Romalılar bu büyüyü çok geniş alanlara yaymışlardır. Günümüzde de kilit büyüsü dünyanın her yerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.

Kilit büyüsü gerçekten de "kilit" ile mi yapılır?

Evet, kilit büyüsü gerçekten de kilit ile yapılmaktadır. Eski el yazması kitaplara bakıldığı zaman çok farklı şekillerde tasarlanmış kilit örnekleri ile karşılaşılmaktadır. Hatta bunların bir kısmının kilit olduğu ilk bakışta günümüz insanları tarafından hemen çıkarılamamaktadır.

Ancak kilit büyüsü için kullanılacak kilit, şekil olarak nasıl olursa olsun mutlaka şu iki özelliği taşımalıdır:
 1. Kilit mutlaka tek anahtarla açılan bir kilit olmalıdır. Çift anahtar girişi olan kilitlerle büyü yapılamaz.
 2. Kullanılacak kilit mutlaka daha önce herhangi bir yerde kullanılmış olmalıdır. Yeni alınmış ve hiç kullanılmamış kilitlerle büyü yapılamaz. Hatta kilit ne kadar uzun süre kullanılmışsa büyü o nispette güçlü tutar.


Kilit büyüsü nasıl yapılır?


Kilit büyüsü daha önceden belli bir süre kullanılmış bir kilit üzerine çeşitli tılsımlı sözcüklerin okunması ile yapılmaktadır.

Öncelikle kilit alınarak uygun bir torba içine konur ve torbanın ağzı iyice bağlanır. Başka bir torbaya ise kilidin var olan tüm anahtarları konur ve bu torbanın da ağzı iyice bağlanır.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta:

Eğer kilidin birden çok anahtarı varsa ve bu anahtarlardan biri herhangi bir kişide kalmışsa o kişi büyük bir bela ile karşı karşıya kalmış demektir. Fazla anahtarı yanında tutan kişi ne kadar olumsuz durum varsa kendisine çekecek ve daha iki hafta geçmeden tüm hayatı altüst olacaktır. Bu bakımdan kilit anahtarlarının kimsede kalmamasına özellikle dikkat edilmelidir.


Kilit büyüsünde tılsımlı sözcüklerle torbaların birleştirilmesi

Ayrı torbalara konmuş kilit ile anahtar bir süre sonra çıkarılır ve ortak bir torbaya konur. Ancak kilit ile anahtar çıkarılırken torbaların ağzı açılmaz. Torbalar alt taraflarından kesici bir aletle delinerek malzemeler çıkarılır.

Kilit ve anahtar aynı torbaya konulurken de tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Zaten büyünün tüm aşamalarında tılsımlı ifadeler kullanılmaktadır. Bu tılsımlı ifadeler söylenirken hem aşık ettirilecek kişinin adı söylenir hem de bu aşkın önünde engel oluşturabilecek kişilerin adı belirtilir. Böylece büyü hem "aşık ettirilecek kişiyi" hem de "yakın akraba ve arkadaşları" etkilemektedir.

Bir süre sonra kilit ile anahtarın konduğu ortak torba da alt tarafından kesilerek malzemeler çıkarılır. Böylece alt tarafı kesilmiş vaziyette 3 adet torba elde edilecektir. Bu üç torba aslında Eski Mısır'da büyü yapılırken söylenen tılsımlı ifadeyi karşılamaktadır. Zira Eski Mısır'da en etkili büyü ifadesi 3 hecelidir ve "o-he-me" şeklindedir. Bu ifade bazı kaynaklarda "Aum" veya "om" şeklinde de geçmektedir

Kilit büyüsünün son aşaması: "Ar u ma"

Pehlevicede "ar" ateş demektir. "Ma" ise su anlamındadır. Bu aşamada önceden kesilmiş üç boş torba ile anahtarlar alınarak ateşte yakılmaktadır. Kilit ise götürülüp deniz, ırmak, göl gibi bir su kaynağına atılmaktadır.

Tabi öncesinde kilit kendi anahtarı ile kilitlenmiş olmalıdır.

Burada yakılan anahtar ile suya atılan kilit mümkün olduğu kadar birbirinden uzak yerlerde olmalıdır.

Kilit büyüsünün belirtilen tüm aşamaları sadece bir gece içinde yapılmalıdır. Büyünün icrasına akşam güneş battıktan sonra başlanır. Tüm büyü ritüellerinin sabah şafak sökmeden bitirilmiş olması gerekir.


Kilit büyüsü kaç günde tesirini gösterir?

Kilit büyüsü 11. günün akşamında tesirini göstermeye başlar. İlk 10 gün büyüye dair herhangi bir belirti ile karşılaşılmaz. Ancak 11. günde artık her şey tamamen değişmiştir. Kendisine büyü yapılan kişi ile tüm çevresi tamamen "ikna edilmiştir."

Kilit büyüsüne maruz kalan bireylerde ne tür belirtiler görülür?

Kilit büyüsü doğrudan kişilerin ruh hallerine etki eder. Onların duygu ve düşüncelerinde değişikliğe yol açar. Bunu yaparken kişide bazı özelliklerin daha çok öne çıkmasına neden olur.

Kilit büyüsüne maruz kalan kişilerde en sık göze çarpan özellikler şunlardır:

 • Normalden fazla duygusallık
 • Sık eşya kaybetme
 • Sürekli bir hal alan hafif yorgunluk hali
 • Unutkanlık
 • Uyku düzeninde bozukluk

Buradaki belirtiler dışında kilit büyüsünün en önemli belirtisi "konuşmaya üşenmek"tir. Kişi istediği halde bir türlü konuşmaya güç getiremez. Birçok teklife sessiz kalarak onay verir ve daha sonra "Nasıl oldu da bir kelime dahi söyleyemedim?"diye kendi kendisine soru sorar.

Kilit büyüsünü bozdurmak mümkün mü?

Kilit büyüsü en zor bozdurulan büyülerden biridir. Eski büyü kitaplarında "Yakılmış ve küle karışmış anahtarı bulup onunla suyun altındaki kilidi açınca büyü bozulur." ifadesi geçmektedir. Tabi bunun da imkansıza yakın bir şey olduğu ortadadır.

Kilit büyüsünün en etkili ve güvenilir büyü bozma yolu ise Kuran-ı Kerim'den Felak ve Nas surelerini okumaktır. Bu iki surenin okunması ile en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Kilit büyüsü yaptırmak günah mıdır?


Evet, kilit büyüsü de dahil olmak üzere her tür büyü İslam dinine göre günahtır. Maide suresinde büyü yapılmaması konusunda müminler uyarılmıştır. Hz. Muhammed'in de pek çok hadisinde büyünün yasak olduğuna dair beyanlar vardır.


Aşık etme ve kendine bağlama konusunda önemli bir tavsiye

“En Etkili Aşk Duaları” kitabı

Kilit büyüsü gibi büyülere “aşk mevzusu”ndan dolayı başvuran okurlarımıza çok daha emin bir yol önermek istiyoruz.

Büyülerin şer ortamına adım atmak yerine duaların muazzam gücünden faydalanmanız çok daha isabetli olacaktır.

Bu hususta "En Etkili Aşk Duaları" adlı eser ile inşallah çok olumlu neticeler alabilirsiniz.

Eserde şahmeran duası, muhabbet duası, kuduriye duası ve çevirgel duası gibi onlarca etkili niyazı bir arada bulabilirsiniz.

Kitapla birlikte verilen ve duaların nasıl okunacağına dair bilgi veren "Uygulama Rehberi"nin de son derece faydalı olduğunu belirtmekte fayda var.

En Etkili Aşk Duaları kitabına ulaşmak için tıklayınız

Eserle ilgili yapılan yorumların bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz